PROSILVA Tooted

PROSILVA Tooted

PROSILVA on kerge kaalu ja võimsa mootoriga harvester, mis võimaldab teostada nii lage- kui ka harvendusraiet. Prosilva harvesterite täishüdrostaatiline jõuülekanne ja suured rattad ühendatuna väikese pöörderaadiusega võimaldavad effektiivse, kuid loodustsäästva liikumise raskelgi maastikul. Suur veojõud ja “hüdrauliline differentsiaal” tagavad ülivõimsa mäkkeronimisvõime. Mitmekülgsed harvesterpeade ja tõstukite variandid võimaldavad PROSILVA harvesterite valmistamise vastavalt klientide soovidele. Prosilva harvester sobib hästi ka energiapuu raieks. Tõstuki ulatuvus võib vahelduda 9-st kuni 11 meetrini võimaldades erinevate harvesterpeade kasutust. Samuti mõõdu- ja optimeerimis-süsteem on valitav erinevatest variantidest. GPS-süsteem ja andmesiire kuuluvad loomulikult valitavasse varustusse. Konditsioneeritud turvakabiinis on töömugavus kõrgeimal tasemel. Uus 151 kW Deutz mootor väänab vägevalt juba madalatel pööretel. Üks suuremahuline (180cm³) hüdropump tagab piisava tootlikkuse suurelegi harvesterpeale. Traktori lihtne ja selge ehitus ning kvaliteetsed komponendid moodustavad usaldusväärse koostööpartneri aastateks. Nutikas elektrooniline IQAN-juhtimissüsteem teeb töö tegemise tootlikuks ja majanduslikuks. Operaatori järgi reguleerimisvõimalused teevad traktorist paindliku tööriista igale juhile.

ProSilva masina taga leiate ainult looduse enda rajad.

ProSilva masinate optimaalne lihtne struktuur on valmistatud kvaliteetsete komponentidega. Masina süda on suuremahuline hüdropump, mis on otse mootoriga ühendatud. Ilma ülekandekasti ja mitmete eraldi hüdropumpadega saab efektiivsust maksimeerida ja vahetatavate osade arvu saab minimeerida.

  1. Efektiivne tehnoloogia aastaringseks metsamajandamiseks
  2. Ei kahjusta loodust, jookseb ilma rajata
  3. Unikaalne šassii struktuur
  4. Optimaalne raskuskese
  5. Suurepärane tõmbejõud, suurepärane mägironimisvõime
  6. Mitmekesine raiepea ja laadurite valikud
  7. Raja süsteem


ProSilva masinad on äärmiselt usaldusväärsed. Praktikas on neid testitud Lõuna-Ameerika nõudlikes tingimustes, kus masina töötundide arv on üle 5000 aastas.

Tõmbepead

ProSilva – masinaid saab individuaalselt kohandada vastavalt kliendi vajadustele. Seal on mitu raiepea ja laadurit. Klient valib, mida ta tahab!
ProSilva masinad, kui need on korralikult varustatud, sobivad ka:

Energia puidu saagimiseks
Istutamine
Väetiste levik

ProSilva masin on üksus, mis ei vaja puhastamist ilmastiku või teenuse tõttu. Saagikoristust ja metsandust saab teha süstemaatiliselt ja igakülgselt – 365 päeva aastas.