KETO 100

KETO 100

KETO-100 suuruskategooria harvesteripead on kerged ja sobivad harvendamiseks ja väikesemahuliseks langetamiseks. Sobiv alusmasin on kerge metsamasin või ekskavaator. Keto-100 on vaid pisut efektiivsem kui Keto-51, kuid selle mass vajab raskemat baasmasinat.

Keto-100 Eco-Protsessori harvesteripea

Keto-100 eco-protsessori struktuur põhineb Keto-100 Eco Supreme harvesteripeal. Tänu suurele haardeseadiste avamisele sobib see ka mitmeotstarbelise harvesteripea jaoks, mis sobib käepideme kärpimise, lõikamise ja sorteerimisega järsude nõlvade ja mäealustel. Vajadusel saab seda ka laadimiseks kasutada. Peal on fikseeritud raja süsteem, mis tähendab, et on vähem seljasosi ja et saagimine on alati sirges asendis.

Keto-100 Eco Supreme harvesteripea

Hõõrdumine ja väikesemahulised põhilangused toimuvad sujuvalt, kuna iga operatsioon on kavandatud täpselt. Pea struktuuris on arvesse võetud igat toimingut: puu haaramine, saagimine, sööda alustamine, saagimise täpne positsioneerimine ja puhtalt peenestamine. Peal on fikseeritud raja süsteem, mis tähendab, et on vähem seljaosi ja et saagimine on alati sirges asendis.

Keto-100 Kõrgeim harvesteripe

Hõõrdumine ja väikesemahulised põhilangused toimuvad sujuvalt, kuna iga operatsioon on kavandatud täpselt toimima. See KETO-100 kategoorias kõige kergem harvesteripe on integreeritud rotaatoriga. Peal on fikseeritud raja süsteem, mis tähendab, et on vähem seljasosi ja et saagimine on alati sirges asendis.

Keto-100 LD harvesteripea

Keto-100 seeria neljajalgmudel sobib eriti puude filtreerimiseks puude töötlemiseks. Kaks hõõrduvate nugade komplekti hõlbustavad ka puu kere haaramist ja käitlemist.

Keto-100 LD Eco harvesteripea

Keto-100 seeria neljajalgmudel sobib eriti puude filtreerimiseks puude töötlemiseks. Kaks hõõrduvate nugade komplekti hõlbustavad ka puu kere haaramist ja käitlemist. Tänu tugeva ökoloogilise kallutamise korral vähendab liikuvate puidutorude vertikaalsus väiksemate kahjustuste tekkimist järelejäänud puude puhul harvenduspiirkonnas.

KETO-105 harvesteripea

Keto-105 on varustatud laia kallutusega käega ja pöörlevate rullidega. See harvesteri mudel on eriti sobiv hõõguvatele lumes tingimustele. See hõlbustab isegi suurte ja kaartega puude.