KETO 51

KETO 51

Keto-51 suuruskategooria harvesteripead on kerged ja sobivad eriti harvendamiseks. Sobivad alusmasinad: põllumajandustraktor, ekskavaator, kerge metsa masin.

KETO-51LD harvesteripea

Keto-51 seeria neljajalgmudel sobib eriti puude filtrite käitlemiseks. Kaks hõõrduvate noadide komplekti hõlbustavad ka puu kere haaramist ja käitlemist.

Keto-51 Eco Supreme harvesteripea

Tõhus lepingujärgne hõrenemine on võimalik ainult siis, kui iga toiming teostatakse tõhusalt ja täpselt. Pea struktuuris on arvesse võetud igat toimingut: puu haaramine, saagimine, sööda alustamine, saagimise täpne positsioneerimine ja puhtalt peenestamine. Peal on fikseeritud rullsüsteem, mis tähendab, et sajal on vähem seljasosi ja et sae on alati sirges asendis.

Keto-51 Eco Processor harvesteripea

Keto-51 ökoprotsessorite struktuur põhineb Keto-51 Eco Supremei harvesteripeal.
Tänu suurele haardeseadiste avamisele sobib see ka mitmeotstarbelise harvesteripea jaoks, mis käepideme kärpimise, lõikamise ja sorteerimisega järsude nõlvade mäealustel. Vajadusel saab seda ka laadimiseks kasutada. Peal on fikseeritud rullsüsteem, mis tähendab, et sajal on vähem seljasosi ja et sae on alati sirges asendis.

Keto-51 LD Eco harvesteripea

Keto-51 seeria neljajalgmudel sobib eriti puude filtrite käitlemiseks. Kaks hõõrduvate noadide komplekti hõlbustavad ka puu kere haaramist ja käitlemist.

Keto-51 Eco LD3 harvesteripea

Uus harvester sobib suurepäraselt noortele puidule ja vanemale harvendusele. See on väga mugav, lõikab seda tõhusalt ja suudab isegi suured logid täpselt töödelda. Selle täpsus on parem kui varem ning paksuse mõõtmise tulemused on täpne. Harvesteri kõige olulisemad uued funktsioonid on fikseeritud saagimisseade ja kolmas rööpnagu graafika raami sees. Tänu kallutusega metallist kaitseplaadile hoitakse ruumi otsa ja harvesteri vahel automaatselt puhtana.

Keto-55 Kõrgeim harvesteripe

Keto-55 on varustatud laia kallutusega käega ja pöörlevate rullidega. See harvesteri mudel on eriti sobiv hõõguvatele lumes tingimustele. See hõlbustab isegi suuri puid.