KETO 150

Keto 150

Keto-150 suuruskategooria harvesteripead sobivad mitmesugusteks eesmärkideks, alates harvendamisest kuni selge lõikamiseni. Sobiv alusmasin on metsa masin või ekskavaator.

Keto-150 Eco Processor harvesteripea

Keto-150 Eco-Processor struktuur põhineb Keto-150 Eco Supreme harvesteripeal. Tänu suurele haardeseadiste avamisele sobib see ka mitme otstarbelise harvesteripea jaoks, mis käepideme kärpimise, lõikamise ja sorteerimisega järskude nõlvade mäealustel. Vajadusel saab seda ka laadimiseks kasutada. Peal on fikseeritud raja süsteem, mis tähendab, et on vähem seljasosi ja et saagimine on alati sirges asendis.

Keto-150 Eco Supreme kombainseade

Hõõrdumine ja väikesemahulised põhilangused toimuvad sujuvalt, kuna iga operatsioon on kavandatud täpselt toimima. Pea struktuuris on arvesse võetud igat toimingut: puu haaramine, saagimine, sööda alustamine, saagimise täpne positsioneerimine ja puhtalt peenestamine. Peal on fikseeritud raja süsteem, mis tähendab, et on vähem selja osi ja et saagimine on alati sirges asendis.

Keto-150 HD Eco harvesteripea

Tänu oma vastupidavale konstruktsioonile on Keto-150 seeria neli-noaga mudel sobilik ekskavaatorite ja suurte metsamasinate harvesteripea. Tugev eco-kallutus hõlbustab puidutükkide liikumist ja käitlemist pärast langetamist ja kiirendab toiminguid.

Keto-150 Peamine harvesteripe

See Keto-150-kategooria harvesteripea on varustatud ökonoomse kallutusega ja integreeritud rotaatoriga. Tänu oma tugeva raami struktuurile sobib pea eriti väikeste puude korstna töötlemiseks. Peal on fikseeritud raja süsteem, mis tähendab, et on vähem seljasosi ja et saagimine on alati sirges asendis.

Keto-150 Protsessori harvesteripea

KETO-150 PROCESSOR sobib koristamiseks järskudel nõlvadel mägistel maastikel. Pea haaratsi saab kasutada ka puude kimpude teisaldamiseks ja laadimiseks. Peal on fikseeritud raja süsteem, mis tähendab, et on vähem seljasosi ja et saagimine on alati sirges asendis.

Keto-150 Kõrgeim harvesteripe

Hõõrdumine ja väikesemahulised põhilangused toimuvad sujuvalt, kuna iga operatsioon on kavandatud täpselt toimima. See KETO-150 kategoorias kõige kergem harvesteripe on integreeritud rotaatoriga. Peal on fikseeritud raja süsteem, mis tähendab, et on vähem seljasosi ja et saagimine on alati sirges asendis.

Keto-150HD harvesteripea

Tänu oma vastupidavale konstruktsioonile on Keto-150 seeria neli-noaga mudel sobilik ekskavaatorite ja suurte metsamasinate harvesteripea.

Keto-150LD harvesteripea

Keto-150 seeria neljajalgmudeli kerge konstruktsioon muudab selle rattapõhisteks metsamagnideks sobivaks.
Keto-150LD Eco harvesteripea

Keto-150 seeria neljajalgmudeli kerge konstruktsioon muudab selle rattapõhisteks metsamagnideks sobivaks. Tugev eco-kallutus hõlbustab puidutükkide liikumist ja käitlemist pärast langetamist ja kiirendab toiminguid.

KETO-155 SUPREME harvesteripea

Keto-155 on varustatud laia kallutusega käega ja pöörlevate rullidega. See harvesteri mudel on eriti sobiv hõõguvatele lumes tingimustele. See käepidemed hõlpsasti ka puutunud puud.